Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Informatyczny”

Z radością informuję, że znane są już wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Orzeł Informatyczny online. Uczestnicy tegorocznej edycji wykazali się dużą wiedzą, uzyskując bardzo wysokie wyniki. Z tego powodu pragnę złożyć gratulacje wszystkim uczniom, którzy postanowili wziąć udział w konkursie, wykazując szczególne zainteresowanie przedmiotem, zaangażowanie w naukę i ambicję.

Zgodnie z regulaminem konkursu online przyznano następujące tytuły oraz dyplomy w wersji elektronicznej:
- za miejsca od I do III - tytuł i dyplom laureata ogólnopolskiego konkursu oraz nagroda,
- za miejsca od IV do X - tytuł i dyplom laureata ogólnopolskiego konkursu,
- pozostałym uczestnikom bez względu na uzyskany wynik przyznany został imienny dyplom uznania.

Najlepszy wynik w Ogólnopolskim  Konkursie "Orzeł Informatyczny" uzyskał Patryk Krasuski z kl. IVa zajmując III miejsce w Polsce - opiekun dyrektor Daniel Wiszniewski.

Patryk tym samym uzyskuje tytuł "Szkolnego Orła Informatycznego" za najlepszy wynik w szkole.

PDF ... >> Wyniki

Gratuluję!