Festiwal Filmowy "Imaginacje - poezja okiem kamery"

Z przyjemnością informujemy, że uczniowie naszej szkoły zajęli II miejsce w konkursie filmowym "Imaginacje - poezja okiem kamery".

Organizatorem konkursu był Zespół Szkół nr 17 im. Zawiszaków Proporca „Victoria”w Warszawie. Konkurs został objęty honorowym patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty, Burmistrza dzielnicy Włochy m.st. Warszawy, Biblioteki Publicznej w dzielnicy Włochy m.st. Warszawy, Nowych Horyzontów Edukacji Filmowej, Filmoteki Szkolnej, Teatru Powszechnego im. Z.Hübnera.

Celem konkursu było przygotowanie etiudy filmowej inspirowanej wierszem poety polskiego XX -XXI wieku.

Nasz szkolny zespół filmowy "Klatka" w składzie: Wiktoria Gwiazdecka z kl. VIIc, Wiktoria Ostasz z kl.VIIc, Dominika Piekarska z kl. VIIIb oraz gościnnie Jaś Rogalski z kl. Vd zainspirował się wierszem Wisławy Szymborskiej pt."Oda do starości".

Opiekunkami grupy były: Renata Ciok i Joanna Wiszniewska.

Filmy konkursowe ...>> http://imaginacje-promienista.blogspot.com/2020/06/festiwal-filmowy-imaginacje-poezja.html

Gratulujemy aktorom.