Podsumowanie międzyszkolnego konkursu „Mistrz Sudoku”

Dnia 9 marca 2020 roku uczniowie siedleckich szkół podstawowych zmierzyli swoje siły w konkursie „Mistrz Sudokuzorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 10 im. Księżnej Aleksandry Ogińskiej. Celem konkursu było rozwijanie logicznego myślenia oraz popularyzowanie łamigłówek liczbowych wśród dzieci i młodzieży szkolnej.Ze względu na sytuację epidemiczną nie odbyło się zaplanowane uroczyste podsumowanie konkursu.Laureatom konkursu dostarczono do szkół pamiątkowe dyplomy, nagrody książkowe oraz vouchery do Sali Zabaw MłynekVR TOUCH Salonu Wirtualnej Rzeczywistości oraz Toru Kartingowego Kart1.

Koordynatorami konkursu były panie Aneta Skwierczyńska i Anna Zdrojewskaprzy wsparciu merytorycznym p. Doroty Saj, doradcy metodycznego matematyki SCDiDN Siedlce.

Lista laureatów konkursu:

W kategoriach:

klasy 3-4,

miejsce 1- Oliwier Skóra, Szkoła Podstawowa nr 10 im. Księżnej Aleksandry Ogińskiej w Siedlcach

miejsce 2- Andrzej Niesiołowski, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 im. Władysława Broniewskiego w Siedlcach

miejsce 3- Wiktor Supeł, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Siedlcach

klasy 5-6

miejsce 1- Emilia Kaczmarska, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 im. Władysława Broniewskiego w Siedlcach

miejsce 2- Antonina Korzeniowska, Szkoła Podstawowa nr 5 im. Władysława Rawicza w Siedlcach

miejsce 3 – Zofia Lisowska, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 im. Władysława Broniewskiego w Siedlcach

klasy 7-8

miejsce 1- Julia Leszczyńska, Szkoła Podstawowa nr 5 im. Władysława Rawicza w Siedlcach

miejsce 2- Jacek Świderski, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Siedlcach

miejsce 3- Maciej Troć, Szkoła Podstawowa nr 10 im. Księżnej Aleksandry Ogińskiej w Siedlcach.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

Patronem medialnym konkursu było „Życie Siedleckie”.