Odbiór zaświadczeń o wynikach egzaminów

UWAGA ABSOLWENCI !

WYDAWANIE ZAŚWIADCZEŃ!

W dniu 31 lipca 2020 r. odbędzie się  rozdanie zaświadczeń dotyczących wyników egzaminów ósmoklasisty z OKE. Proszę o zgłoszenie się do szkoły przy wejściu głównym.

Klasa VIII a  w godzinach: 12.00 – 12.30,  klasa VIII b w godzinach: 12.30 – 13.00 i klasa VIIIc w godzinach 13:00- 13:30.

Zaświadczenia mogą odebrać uczniowie lub ich rodzice. Innym osobom zaświadczenia nie będą wydawane. Osoby odbierające zaświadczenia powinny posiadać dokument ze zdjęciem.

Proszę posiadać  długopis do pokwitowania odbioru zaświadczenia oraz maseczkę na twarzy. Prosimy aby zachować dystans, minimum 1,5 m.

Uczniowie wchodzić będą wejściem głównym i wychodzić wejściem na dziedziniec.

Jeżeli ktoś z uczniów nie może  odebrać zaświadczenia w tym terminie, proszę po odbiór umawiać się telefonicznie z sekretariatem szkoły -   telefon: 25 7943661.

Informujemy, że w sekratariacie szkoły można odebrać loginy i hasła do samodzielnego sprawdzenia wyniku egzaminu. Sprawdzenie będzie jednak możliwe dopiero 31 lipca 2020r. od godz. 10:00.

Osoby, które zechcą odebrać loginy i hasła proszone są o telefoniczny kontakt z sekretariatem.

Daniel Wiszniewski