Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Godz. 8:30- Msza święta w kościele pw. Bożego Ciała

Ze względu na zagrożenie epidemiczne nie odbędzie się tradycyjna akademia z okazji rozpoczęcia roku szkolnego. W dniu 1 września 2020r. uczniowie spotkają się z wychowawcami w salach, zgodnie z harmonogramem.

Uczniowie klas II-VIII w spotkaniach wezmą udział samodzielnie (rodzice i opiekunowie nie wchodzą do szkoły). Wyjątek stanowią rodzice dzieci niepełnosprawnych, którym należy zapewnić opiekę.

Rozpoczęcie dla klas I (dla każdej oddzielnie) odbędzie się w sali gimnastycznej, zgodnie z harmonogramem (wejście w pawilonie sportowym). Z każdym uczniem klasy I do szkoły może wejść 1 rodzic lub opiekun.

Spotkanie z wychowawcą oddziału przedszkolnego odbędzie się w sali nr 12 (wejście B), z każdym dzieckiem może wejść 1 rodzic lub opiekun.

Uczniowie są zobowiązani do zachowania zasad bezpieczeństwa (zachowują dystans społeczny minimum 1,5m, do szkoły wchodzą w maseczkach, dezynfekują ręce, w salach mogą zdjąć maseczki).

Rodzice wchodzący do szkoły stosują się do zasad bezpieczeństwa, obowiązuje zasłanianie ust i nosa, dezynfekcja rąk. Rodzice zasłaniają usta i nos przez cały czas pobytu w szkole.

Proszę wchodzić wyłącznie wejściami wskazanymi na harmonogramie.