Rekrutacja na rok szkolny 2021/2022. Zapraszamy do oddziału przedszkolnego i do klas pierwszych.

Postępowanie rekrutacyjne do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych rozpocznie się 10 marca 2021 r.

Zarządzenie nr 18/2021 Prezydenta Miasta Siedlce z dnia 29 stycznia 2021 r. określające harmonogram postępowania rekrutacyjnego

Natomiast postępowanie rekrutacyjne do szkół podstawowych rozpocznie się 5 maja 2021 r.

Zarządzenie nr 19/2021 Prezydenta Miasta Siedlce z dnia 29 stycznia 2021 r. określające harmonogram postępowania rekrutacyjnego

Strona dla rodziców zostanie otwarta z pierwszym dniem postępowania rekrutacyjnego. Przed wypełnieniem wniosku proszę zapoznać się z zasadami naboru i ofertą przedszkoli, oddziałów przedszkolnych i szkół podstawowych. Wniosek należy wypełnić w wersji elektronicznej, wydrukować, podpisać i złożyć wraz z oświadczeniami w jednostce pierwszego wyboru.