Karnawałowe kolędowanie

Tradycją szkoły jest przygotowywanie przedstawienia "Herody" i kolędowaniew okresie karnawału.

W tym roku szkolnym uczniowie klasy IVa spotykali się zdalnie na platformie Teams. Przygotowali w domach nagrania swoich ról, które następnie zostały zmontowane i powstał film.

Zaprezentowany został on w klasach “0” - III. Dzieci oglądały w swoich salach na ekranach film, a młodzi wykonawcy łączyli się w tym czasie “na żywo” z klasami. Otrzymali wielkie brawa oraz słodycze w podziękowaniu za swoją pracę. Przedstawiciele młodych aktorów złożyli życzenia dzieciom i ich wychowawcom.

Aneta Skwierczyńska