Bookmark Exchange 2020 – projekt wymiany zakładek 2020

Uczniowie klas Ia, IIc i dzieci ze świetlicy szkolnej wzięli udział w Bookmark Exchange Project, czyli wymianie zakładek między szkołami na całym świecie. W tym roku w akcji udział wzięło 748 grup w kategorii do 12 lat i 216 w kategorii powyżej 12lat z różnych państw na całej kuli ziemskiej.

Projekt wymiany zakładek to prosty i zabawny sposób na dzielenie się przyjemnościami z obcowania z książką i bibliotekami oraz na nawiązywanie nowych przyjaźni w bibliotekach szkolnych na całym świecie.

Partnerzy do tego projektu są wyznaczani przezkoordynatora projektu; rejestrujące się grupy nie wybierają partnerów.

Naszymi zakładkami wymieniliśmy się ze szkołami z Portugalii, Litwy i Węgier.

Dziewczyny z biblioteki

dyplom