Sukcesy naszych uczniów w konkursie Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach

Rozstrzygnięte zostały wyniki konkursu "Mały ilustrator książek" organizowanego przez Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach. Komisja konkursowa w składzie: Małgorzata Rek, Ireneusz Parzyszek, Bożena Turemko-Tomkiel, Marta Putko, Marek Błaszczyk ze względu na dużą ilość (blisko 200 zgłoszeń) oraz wysoki poziom artystyczny nadesłanych prac  podzieliła je  je na trzy kategorie wiekowe, przyznała 3 główne nagrody i po 10 wyróżnień w każdej z nich.

Miło nam poinformować, że w konkursie sukcesy odnieśli nasi uczniowie:

• w kategorii wiekowej 11-13 lat I miejsce zajęłą Martyna Gęsina, uczennica klasy Vb,
  • w kategorii wiekowej 6-7 lat wyróżnienie otrzymała Liliana Czechowicz z klasy 1a.
  • w kategorii wiekowej 8-10 lat wyróżnienie otrzymała Kaja Iwanowska z klasy 3b.

Gratulujemy i życzymy dalszego rozwijania zdolności plastycznych.

Nagrodzone i wyróżnione prace oglądać można we foyer Centrum Kultury i Sztuki do końca lutego 2021 r. Wręczenie nagród laureatom konkursu odbędzie się w środę, 17 lutego o godz. 17:00 na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce.

Pełne wyniki konkursu >>>pobierz