I etap XX Ogólnopolskiego Konkursu Fotografii Dzieci i Młodzieży „Człowiek, Świat, Przyroda”

Miło mi poinformować, że w dniach 26 i 27 marca br. odbyły się obrady Jury I etapu XX Ogólnopolskiego Konkursu Fotografii Dzieci i Młodzieży „Człowiek, Świat, Przyroda” Koszalin 2021

Jury z 6179 prac nadesłanych przez 834 autorów w dwóch kategoriach wiekowych zakwalifikowało do II etapu w kat. I – 118 zdjęć i w kat. II – 149 zdjęć. Wśród zakwalifikowanych uczestników do II etapu XX Ogólnopolskiego Konkursu Fotografii Dzieci i Młodzieży „Człowiek, Świat, Przyroda” są dwie uczennice naszej szkoły:

W kategorii I od 7 - 15 lat:

• Zofia Kakowska - tytuł zdjęcia „Bagno-Ambona-Mgła”

W kategorii II od 15 - 21 lat:

• Julia Ciok - tytuł zdjęcia „Oleńka”

Zdjęcia będą  prezentowane  w Pałacu Młodzieży w Koszalinie na pokonkursowej wystawie dostępnej dla zwiedzających.

Życzę powodzenia w kolejnym etapie konkursu.

Renata Ciok

Julia-Ciok-Olenka