Stypendia Prezydenta Miasta Siedlce

Z radością informujemy, że 72 uczniów naszej szkoły zostało nagrodzonych stypendiami przyznanymi przez Prezydenta Miasta Siedlce. Stypendia Prezydenta Miasta Siedlce przyznawane są dwa razy w każdym roku szkolnym uczniom, począwszy od czwartej klasy szkoły podstawowej. O przyznanie Stypendium Prezydenta Miasta Siedlce mogą ubiegać się uczniowie szkół podstawowych, z wyłączeniem klas I – III, szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych – do ukończenia 25 roku życia, pobierający naukę na terenie Miasta Siedlce. Średnia ocen klasyfikacyjnych kandydata nie może być niższa niż 4,8. Kandydat powinien się legitymować dodatkowymi osiągnięciami naukowymi, artystycznymilub sportowo-rekreacyjnymi na szczeblu regionalnym i wyższym.

Wykaz nagodzonych uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 10 im. Księżnej Aleksandry Ogińskiej w Siedlcach.

Treść Zarządzenia 72/2021 Prezydenta Miasta Siedlce w sprawie przyznania stypendiów.

Informujemy, że stypendia zostały przekazane na wskazany we wniosku rachunek bankowy, zgodnie z wolą rodziców/opiekunów ucznia.

Gratulujemy nagrodzonym Uczniom oraz ich Rodzicom.