Terapia teatrem - podsumowanie konkursu

Dnia 17.06.2021 r. w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Siedlce odbyła się gala podsumowania konkursu profilaktycznego TERAPIA TEATREM organizowanego w ramach kampanii Widzę – Rozmawiam – Reaguję. O zagrożeniach czyhających na współczesną młodzież, nad którą patronat honorowy sprawował Prezydent Miasta Siedlce – Andrzej Sitnik.

Konkurs adresowany był dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych Miasta Siedlce. Miał on na celu propagowanie postaw odpowiedzialności za swoje życie, szerzenie działań profilaktycznych oraz zachęcenie do zdrowego i bezpiecznego spędzania czasu. Organizatorami konkursu byli: Szkoła Podstawowa nr 11 im. Jana Pawła II w Siedlcach, Centrum Kształcenia Ustawicznego w Siedlcach, IPA Region Siedlce i Komenda Miejska Policji w Siedlcach. Fundatorem nagród dla uczestników konkursu był Bank Pekao S.A. Uczestnicy konkursu przygotowali nagranie filmu z wykorzystaniem napisanej przez siebie piosenki, rymowanki lub wiersza nawiązujących do tematyki konkursu (uczniowie klas I-IV) lub nagranie filmu z napisaną i zaprezentowaną przez siebie scenką tematyczną (uczniowie klas V-VIII i szkół ponadpodstawowych). Pan Prezydent Miasta Siedlce podziękował za udział w konkursie, docenił prace wszystkich uczestników i nagrodził ich gromkimi brawami.

Naszą szkołę reprezentowała uczennica kl. 5b Martyna Gęsina z nagrodzoną pracą poświęconą zagrożeniom płynącym z Internetu. Serdecznie gratulujemy Martynce sukcesu oraz jej opiekunowi – p. Emilii Radzikowskiej.