Wydawanie zaświadczeń.

UWAGA ABSOLWENCI !

WYDAWANIE ZAŚWIADCZEŃ!

W dniu 9 lipca 2021 r. będą wydawane zaświadczenia dotyczące wyników egzaminów ósmoklasisty.  Z uwagi na prace remontowe w wejściu głównym,  proszę wchodzić wejściem z dziedzińca (przy dużym namiocie).

Klasa VIII a  w godzinach: 9.00 – 9.30,  klasa VIII b w godzinach: 9.30 – 10.00,  klasa VIIIc w godzinach 10:00- 10:30  i klasa VIIId w godzinach 10:30-11:00.

Zaświadczenia mogą odebrać uczniowie lub ich rodzice. Innym osobom zaświadczenia nie będą wydawane. Osoby odbierające zaświadczenia powinny posiadać dokument ze zdjęciem.

Proszę posiadać  długopis do pokwitowania odbioru zaświadczenia oraz maseczkę na twarzy. Prosimy aby zachować dystans, minimum 1,5 m.

Jeżeli ktoś z uczniów nie może  odebrać zaświadczenia w tym terminie, proszę po odbiór umawiać się telefonicznie z sekretariatem szkoły -   telefon: 25 7943661.

Daniel Wiszniewski