Akcja #sadziMY

Nasza szkoła włączyła się w ogólnopolską akcję #sadziMY zainicjowaną przez parę prezydencką Rzeczypospolitej Polski -Andrzeja Dudę wraz z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą.
Drzewa nierozłącznie towarzyszą w życiu człowieka, niejednokrotnie wzrastają razem z nami, zapamiętują różne ważne wydarzenia, są świadkami historii.
Otrzymane sadzonki świerków z Nadleśnictwa Siedlce-Lasy Państwowe w zamian za przyniesione elektrośmieci posadziliśmy wraz z uczniami na terenie szkoły.
Celem akcji było ukazanie dzieciom i młodzieży roli drzew w życiu człowieka oraz uwrażliwienie na piękno przyrody oraz uświadomienie, że drzewa są naszym wspólnym dobrem narodowym, które musimy chronić i pielęgnować.

Barbara Lewicka, Jolanta Skorupka