Ślubowanie uczniów klas pierwszych

Dnia 13 października  2021r. w naszej szkole odbyła się uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych. Zanim pierwszoklasiści zostali przyjęci do grona społeczności szkolnej musieli przedstawić to, czego już nauczyli się w szkole. Odświętnie ubrani i bardzo przejęci przystąpili do prezentowania swoich umiejętności. W obecności Dyrekcji Szkoły, nauczycieli i rodziców najmłodsi uczniowie Dziesiątki wspaniale zdali swój pierwszy egzamin.

Doniosłym momentem uroczystości było ślubowanie pierwszoklasistów. Dzieci z należytą powagą ślubowały na sztandar szkoły. Następnie Pan Dyrektor specjalnym ołówkiem dokonał aktu pasowania. Pierwszaki zostały więc oficjalnie włączone do społeczności uczniowskiej Szkoły Podstawowej nr 10 im. Księżnej Aleksandry Ogińskiej w Siedlcach.
Ten szczególny, pełen emocji dzień zakończyły pamiątkowe zdjęcia oraz krótkie spotkania klas w salach lekcyjnych.
Kochani Pierwszoklasiści!
Jesteśmy z Was dumni, życzymy Wam samych sukcesów.
Powodzenia!