Upominki dla mieszkańców „Domu nad Stawami”

Dla mieszkańców siedleckiego Domu Pomocy Społecznej okres Bożego Narodzenia w dobie pandemii jest bardzo trudny. Brak odwiedzin i utrudniony kontakt ze światem zewnętrznym, liczne restrykcje spowodowane pandemią koronawirusa… Wszystkie te okoliczności nie wpływają pozytywnie na atmosferę świąteczną. W związku z tym, z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, uczniowie z klasy 6a pod opieką pań: Iwony Wadas, Olgi Wójcickiej i Mileny Żeguni samodzielnie przygotowali ozdobne świeczniki. Zostały one przekazane pracownikom „Domu nad Stawami”, a następnie wręczone pensjonariuszom, jako dekoracja stołu wigilijnego. Uczniowie bardzo chętnie zaangażowali się do udziału w akcji, co widać na zdjęciach. Świadomość, że poprzez mały gest, mogli wywołać uśmiech na twarzach innych osób - była bezcenna.