Zdalne nauczanie od 27 stycznia 2022r.

Dzień dobry.

Informuję, że od czwartku, 27 stycznia do 27 lutego br. wszyscy uczniowie klas 5 - 8 szkół podstawowych oraz wszystkich klas szkół ponadpodstawowych będą mieli zajęcia w formie zdalnej. Uczniowie klas 1- 4 szkół podstawowych będą kontynuowali kształcenie w trybie stacjonarnym.

Te klasy I-IV, które wcześniej zostały wysłane na zdalne nauczanie, w związku z wystąpieniem zakażenia COVID-19, będą nauczane zdalnie do 28-01-2022r. Pozostałe klasy I-IV w dniach 27 i 28 stycznia 2022r. realizują naukę stacjonarnie.

Stołówka będzie wydawała obiady dla uczniów uczących się stacjonarnie. Nie ma potrzeby zgłaszania odpisów obiadowych w związku ze zdalnym nauczaniem, będą one dokonane automatycznie. Odpisy należy zgłaszać w przypadku absencji dziecka w szkole.

Na dzień 26-02-2022r. zdalnym nauczaniem objęto 10 klas.