Uroczyste podsumowanie X Dyktanda Siedleckiego

W dniu 8 czerwca 2022r. w Szkole Podstawowej nr 4 w Siedlcach odbyło się uroczyste podsumowanie X Dyktanda Siedleckiego.  Z przyjemnością informujemy, że I miejsce w kategorii klas IV-VI zajęła uczennica klasy VIa Zofia Sarnowska, której opiekunem była Pani Grażyna Pacek - Dołęga. III miejsce w tej samej kategorii zdobyła Krystyna Wardak, uczennica klasy Vc, której opiekunem była Pani Joanna Wiszniewska. Szkoła Podstawowa nr 10 im. Księżnej Aleksandry Ogińskiej w Siedlcach zdobyła zaszczytny tytuł "Szkoły Mistrzów Ortografii".  Szczególne gratulacje dla Zofii Sarnowskiej, która wcześniej zdobyła już pierwsze miejsce w tym konkursie, jako uczennica klasy III. Nagrody i dyplomy wręczyli Prezydent Miasta Siedlce Pan Andrzej Sitnik i Dyrektor Kuratorium Oświaty w Warszawie Delegatura w Siedlcach Pan Adam Skup.