GŁOSUJ NA NASZĄ SZKOLNĄ ŚWIETLICĘ !!!

Nasza świetlica przystąpiła do konkursu w ramach akcji "Sie gra się ma...Playroom z Wyobraźni",który polega m.in.na wykonaniu przez dzieci projektu świetlicy marzeń, a następnie głosowaniu przez wszystkich chętnych do 22.12.2020r. na naszą świetlicę (wchodząc na podany niżej link na stronie organizatora )

Nagrodami dla Laureatów są:
- Nagroda główna 1 stopnia w postaci wsparcia finansowego, które zostanie przeznaczone na remont i aranżację świetlicy według projektu wykonanego przez dzieci i wybranego przez komisję konkursową.
- Nagroda 2 stopnia w postaci zestawu gier planszowych Hasbro dla świetlicy.

Prosimy o wsparcie i udział wszystkich chętnych rodziców, uczniów, nauczycieli, znajomych poprzez oddawanie głosów na naszą świetlicę.Dodatkowo można dodać dla świetlicy 100punktów przez zakup gier HASBRO w sklepie Biedronki i zarejestrowanie paragonu na podanym wyżej linku.

Lista gier planszowych Hasbro objętych promocją:
Dostępne w sklepach Biedronka na terenie całej Polski w terminie od 22.10.2020 r.
do 04.11.2020 r.:
Monopoly Deal
Cluedo - Gra Karciana
Zgadnij Kto to? - Gra Karciana
Bitwa Morska - Gra Karciana
Connect 4 - Gra Karciana
Monopoly Speed
Monopoly Polska
Dostępne w sklepach Biedronka na terenie całej Polski w terminie od 23.11.2020 r.
do 22.12.2020 r.:
Monopoly dla Pechowców